Monday, October 10, 2011

Adelina Tahiri - Nuk Jam Penduar

"Je ne regret rien" in Albanian :-D The video is weird, but the girl is pretty and I like the song. :-)
-ej cka po bon?
mir,jom n'xhirime te videoklipit ri
t'kerkoj ma von,ajde Cao......

s'te mbaj inat por prap
nuk e  harroj ketë natë,
e pash se një tjetër ke,
pse njëher ti më the
nuk do jetoj pa ty asnjë moment,
un refuzoj që ty të fal
un veq kujtoj puthjen që i dhe asaj

Nuk jam penduar
nga lotet e tua
sikur nje ditë te kthehem nuk do jem njesoj.

E di e di më nuk me ke
se ty me mirë me te do jesh,
lotët tek nuk kan efekt
nuk je më

pse njëher ti më the
nuk do jetoj pa ty asnjë moment
un refuzoj që ty të fal
un veq kujtoj puthjen që ja dhe asaj

No comments:

Post a Comment